Laipni gaidīti!

Atrodas burvīgās Rīgas tirdzniecības sirdī, Latvijā. Midland Elegance ir dinamiski strauji augošs uzņēmums, kas koncentrējas uz starptautisko tirdzniecību, medicīnas tehnoloģiju un to atbilstošu piederumu izplatīšanu sadarbībā ar vadošajiem pasaules zīmoliem, kā arī uzņēmums darbojas HoReCa sektorā. Uzņēmumam jau ir plašs partneru tīkls Eiropas Ekonomiskajā zonā un ārpus tās robežām, un tas aktīvi organizē novatorisku medicīnas ierīču izplatīšanu Eiropas Savienības robežās, īpaši Latvijā un kaimiņvalstīs. Ar daudzu gadu pieredzi attiecīgajā jomā Midland Elegance mērķis ir kļūt par kvalitātes etalonu, izmantojot visjaunākās biznesa stratēģijas un resursus, lai pielāgotu piegādes risinājumus dažādām biznesa partneru vajadzībām.

MŪSU VĒRTĪBAS


Mūsu vērtības nosaka to, kas mēs esam. Tie ir mūsu globālās organizācijas pamatprincipi. Mēs tās aizstāvam kā uzvedības kopumu, ko mēs sagaidām no visiem mūsu cilvēkiem, lai veicinātu mūsu ambīcijas attiecībā uz mūsu uzņēmējdarbību, mūsu cilvēkiem un mūsu kopienām.

MŪSU MISIJA

Vissarežģītāko problēmu brīdī mēs kopīgi uzlokām savas piedurknes un  mācamies no savas pieredzes un nepārtraukti atbalstam viens otru lai pilnveidotos un darītu labāk. . Tādējādi mēs varam piedāvāt un nodrošināt inovatīvus piegādes risinājumus ar profesionalitāti, operatīvumu un konkurētspēju, īpašu uzmanību pievēršot klientu un partneru vajadzībām.